Difference between revisions of "Rae/Infobox"
From From The Ashes Wiki
| Line 2: | Line 2: | ||
{| | {| | ||
| − | |+Vitals | + | |+<big>'''Vitals'''</big> |
|- | |- | ||
| − | | Name: | + | | '''Name''': || || || Rae |
| − | | Rae | + | | || || || || || || || || |
| − | | | + | | '''Race''': || || || Changeling |
| − | | Race: | ||
| − | | Changeling | ||
|} | |} | ||
Revision as of 03:01, 8 April 2015
| Name: | Rae | Race: | Changeling |