Difference between revisions of "Rei/Infobox"
From From The Ashes Wiki
(Created page with "{|class="infobox" style="color:black" |- | class="left" | '''Date of Birth:''' | Tuesday March 3rd, 1942 |- | class="left" | '''Apparent Age:''' | Twenties? |- ...") |
|||
| Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| class="left" | '''Date of Birth:''' | | class="left" | '''Date of Birth:''' | ||
| − | | Tuesday March 3rd, | + | | Tuesday March 3rd, 1936 |
|- | |- | ||
| class="left" | '''Apparent Age:''' | | class="left" | '''Apparent Age:''' | ||
Revision as of 20:17, 19 July 2016
| Date of Birth: | Tuesday March 3rd, 1936 |
| Apparent Age: | Twenties? |
| Occupation: | Homeless Scavenger |
| Tradition: | Society of Ether |
| Etherite Designation: | A.R.T.E.M.I.S. |